O szkole szybkiej nauki I Twoja Akademia Tychy
15453
page,page-id-15453,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

O TWOJEJ AKADEMII

 „Nauka jest najbardziej efektywna wówczas, kiedy sprawia radość”
                                                                                                                                                                         Peter Kline

 


 

 

Od początku działalności Twojej Akademii współpracujemy ze Szkołą Pamięci Wojakowskich. Program edukacyjny SPW bazuje na samodzielnie wypracowanych metodach, które powstały w wyniku bardzo systematycznych obserwacji, ćwiczeń, doświadczeń. Podstawą naszych sukcesów jest odpowiednie sterowanie wysiłkiem intelektualnym oraz wytworzenie prawidłowych nawyków pracy umysłowej.

Nasza działalność nie polega na sztywnym przekazywaniu wiedzy, nie prowadzimy lekcji ani wykładów. Lubimy to co robimy i robimy to z pasją. W trakcie kreatywnych zajęć, dbamy o wykształcenie umiejętności, które ułatwiają zdobywanie i zapamiętywanie  informacji.

 

Nasza Kadra:

Monika Moczulska

Założycielka Twojej Akademii. Ukończyła Akademię Muzyczną i z zawodu jest muzykiem instrumentalistą. Ponad 15 lat temu zaczęła swoją przygodę z zawodem nauczyciela. Praca z dziećmi stała się jej pasją.  Ukończyła liczne kursy i warsztaty metodyczne, m.in. Efektywnej nauki, Umuzykalniania dzieci metodą C.Orffa, Moc Metafory, Praktyk NLP. Jest Autoryzowanym Trenerem SPW.

W swojej pracy chętnie wykorzystuje różne aktywizujące metody nauczania, ponieważ uważa, że nauka (odpowiednio podana :)) może być pasjonująca!

Wierzy, że pracując z dziećmi pomaga im rozwijać ich talenty, pokazując drogę do odkrywania własnego potencjału.

W wolnych chwilach: czyta, obcuje z muzyką poważną :), podróżuje.

Zapraszamy na  zajęcia